Hakkımızda

Hakkımızda

Sakalar Fındık Fabrikası, kaliteli fındık ürünleri üretmek ve dünya genelinde müşterilerimize sağlıklı atıştırmalıklar sunmak amacıyla 20 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren köklü bir şirkettir. Fındık işleme sektöründe lider konumunu sürdürmektedir. Misyonumuz, doğal lezzetin en iyi şekilde korunduğu, hijyenik ve modern tesislerimizde fındık ürünlerini üreterek müşterilerimizin beklentilerini aşmaktır.

Müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla fındık sektöründe öne çıkmayı başarmış bir kuruluştur. Teknolojik altyapısını sürekli olarak güncelleyerek, ürünlerinin kalitesini ve güvenilirliğini sağlamak için modern yöntemleri kullanmaktadır

Çalışanımızla, müşterilerimizle bir aile anlayışına sahip olmak, çevreye duyarlı ve kaliteye önem veren ilkeli dürüst saygılı şekilde amaçlarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Vizyon

sakalar fındık

Üretimden, ürünlerin sevkiyatına kadar güvenlik ve kalite standartlarına bağlı müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışla faaliyetlerimize devam etmekteyiz

Misyon

sakalar fındık

S.S.S

Bir sorunuz mu var?

Sakalar Fındık ‘ın ürün yelpazesi nedir?

Sakalar Fındık’ın ürün yelpazesi arasında kabuklu fındık, kavrulmuş fındık, fındık kreması ve diğer fındık ürünleri bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti nasıl sağlanıyor?

Müşteri memnuniyetini en öncelikli hedef olarak kabul eder. Müşterilere değer verir, şeffaf ve dürüst bir yaklaşım benimser ve onların ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermek için çalışır.

Sakalar Fındık, kalite kontrol süreçlerinde hangi standartları uygular?

Şirket, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapar ve kalite kontrol süreçlerini sıkı bir şekilde uygular. Bu sayede müşterilere en taze ve güvenilir ürünleri sunmayı garanti eder.